Bleach: Fade to Black

19. října 2009 v 17:52 | han-chan:) |  Bleach movie 3


Jaké to je, když ztratíte paměť na někoho blízkého? A jaké to je, když ztratí paměť všichni okolo Vás a považují Vás za zrádce?

Už třetí film k anime Bleach, tentokráte s názvem Bleach: Fade to Black, neboli také Volám tvé jméno. Jako vždy se tu objeví hlavní hrdina Kurosaki Ichigo a taky Kuchiki Rukia. Ovšem i mnoho dalších. Teď už k ději.

Film začíná scénou s kapitánem 12. Divize Kurotshuchi Mayurim, který částečně ztratí paměť. Když mu ostatní shinigami přijdou na pomoc, nepozná je a bude se bránit. A touhle událostí začíná prakticky celý film. Potom se dostaneme k Ichigovi domů, kde narazíme na Kona, který si čte dopis od své nee-chan (Rukie). Na tom by přece nebylo nic zvláštního, ovšem až do té sekundy filmu, kdy Ichigo vysloví větu:

-Každopádně, kdo je ta "Sestřička"?

A hned je nám jasné, že není něco v pořádku. Ale taky na druhou stranu je nám jasné, že když je to Ichigo, že jeho amnézie nemůže přece trvat tak dlouho. A taky to tak opravdu je. Ichigo si díky vzpomínkám na Rukiu opět vzpomene. Vydá se do Soul Society, aby Rukiu našel, protože v dopise stálo, že si musí vyřídit nějakou věc. Ještě předtím, ale navštíví i Uraharu, který si na Rukiu taky nepamatuje. Ichigo se následně do Soul Society opravdu dostane, ovšem na něj čeká hned několik překvapení. Ta první je, že skoro celé seireitei je zničené něčím, co není skoro identifikovatelné a jsou dokonce i mrtví. Na scéně se následně objeví Hisagi Shuuhei, který si na Rukiu taky nepamatuje a dokonce ani na Ichiga. Tím se celá situace zhorší, protože se v seireitei objevil podivný ryoka, který má reiatsu silné jako kapitán nějaké divize, který zná prakticky skoro každého. Později s ním bojuje i Renji Abarai, kterému od té doby v hlavě visí divný pocit, který nejde popsat. Ichigovi nezbyde nic jiného, než utéct, protože se svými přáteli odmítá bojovat.
Další s kým se setkává, je Byakuya Kuchiki. Ovšem tady nastává příjemná změna, teda aspoň pro mě. Tak trochu jsem čekala, že někdo jako Byakuya na něj beze slova zaútočí, ale nastal pravý opak. Byakuya ho vyslechl v tom, co ho tížilo. Dokonce mu i poradil, aby mohl Rukiu najít, najít někoho, na koho si ani nepamatoval. Než ale stihne Ichigo uprchnout, zastaví ho opět Renji, který se s ním tentokrát utká v boji. Ichigo uprchne a Renji získává zranění do počtu.

-Na co čekáš Renji?
-Sakra.
-Ty nepoužiješ svůj Bankai?
-Já…a Bankai?
-Trénoval si jako šílenec, aby ses to naučil a mohl zachránit Rukiu!
-Cože?

Jenže co se mezitím vlastně stalo s dívkou, o kterou tu celou dobu jde? Rukiu unesly "děti", které ona sama zná ze své minulosti. Jenže to nejsou lidé ani nic podobného a už vůbec to nejsou shinigami. Oni totiž shinigami z celého srdce nenávidí. Celou tu katastrofu v seireitei totiž způsobili oni, i oni můžou za to, že všichni ztratily vzpomínky na Rukiu. Jenže stále tam není něco v pořádku, stále nevíme, proč to vlastně udělaly a co k Rukii cítí.
Čeho všeho jsou schopní, aby si uchovaly Rukiu jen pro sebe? A čeho všeho je schopný Ichigo, aby přiměl Rukiu si vzpomenout na všechny a na všechno kolem sebe?

-Byla ochotná obětovat svůj vlastní život, aby ochránila mě a mojí rodinu. Riskovala pro mě všechno. Odmítám to vzdát.
-Dělej, jak myslíš.
-Vymažeme ho! Zabijeme toho Shinigami!
-Už jdu, Rukio. Tentokrát se podělím o své síly já. Dostanu tě z toho, Rukio!

A zde trailer, asi to je ten nejoficiálnější, co jsem našla :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Velvet Kisses & Haruno Sakura, SB Velvet Kisses & Haruno Sakura, SB | Web | 19. října 2009 v 18:40 | Reagovat

ahoji, u nás menší oznamko. Velvet

2 Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBííííí Tannashi-chan-tvoje bláznivé SBííííí | Web | 25. října 2009 v 13:12 | Reagovat

wow tak ten nápis je dost hustej a tenhle obrázek ttaky XDXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXD

3 Chloë Chloë | Web | 9. listopadu 2009 v 14:35 | Reagovat

Toto bol jeden z najdojímavejších anime filmov. Pri  konci som už takmer revala. Naozaj krásny príbeh :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama