Recenze OHSHC

8. května 2009 v 12:58 | han-chan:) |  Ouran recenze

Co se stane, když vstoupíte do špatné místnosti a ještě k tomu, si vás spletou? Vznikne kopec srandy, jinak řečeno, přesně tohle anime :D

Přesně tohle se stane Haruhi. Fujioka Haruhi nastupuje na novou školu, Ouran High School.
Je to škola, pro mega bohaté snoby a věšina z nich jsou i pěkní.

Někdo Haruhi dá žvýkačku do vlasů a ona se musí ostříhat. A tak potom vypadá jako kluk (abych pravdu řekla, v téhle části se mi líbí nejvíc:D). Haruhi chodí po škole a uvidí místnost se zavřenými dveřmi a nad ní je nápis Hudební místnost. Ona do ní vstoupí, ale hned po několika okamžicíh se za to začne nenávidět. Protože Haruhi vstoupila do Host Clubu. Přivítají ji několik krásných kluků, v čele s Tamakim. Je to klub pro mladé dívky, ony přijdou a kluci je tam začnou obskakovat a říkat jim lichotky. Haruhi s tama bude chtít odejít, ale pouhým nedopatřením schodí vázu, která stojí......nepamatuju si číslo přesně, ale jsou to miliony :D

-Osm milionů yenů? Moment, kolik že to je tisíc...? Kolik tisíc dá osm miliónů...?
Umm. Pokud jde o zaplacení...
-Ty na to máš?
Někdo kdo si ani nemůže koupit naši předepsanou uniformu?

Haruhi, která nemá pomalu ani peníze na školu a nic jinýho, teď bude muset splácet. Ovšem bude to splácet trochu jinak. Oni ji totiž přijmou do klubu jako poskoka. Bude jim chodit nakupovat a všechno, co poskokové dělají. Jenže to se za malou chvíly změní, když všichni zjistí, že Haruhi je holka.

Jenže zjistí, že je to pěkná holka a nebudou se o ní chtít s nikým dělit, a tak to zařídí tak, že ji přijmou do klubu mezi ně, mezi kluky, kteří se starají o dámy. Bude jim to procházet, dívky si Haruhi oblíbí, ovšem jako kluka, a tak se ve škole vydává za kluka. Tím splácí rozbitou vázu.
S tím ovšem nastanou někdy i dost prekérní situace. Třeba jako lékařská prohlídka.
Skoro v každém díle, uvidíme nové převleky. Jednou se totiž kluci z Host clubu převlečou za upíry, potom zase za samuraie, policisty nebo na sebe vezmou plážové oblečení, a tak je na co se dívat. Jenže ne všechno jde jen tak. Protože se tam později objeví někdo, kdo to bude chtít všechno překazit.

Stanou se všichni přátely??
Odhalí všichni ve škole, že je holka??
Čeho se Haruhi opravdu bojí??

Dílů: 26
Režisér:??
Soundtrack:??
Opening: Sakura Kissu = Chieco Kawabe
Ending: Shissou= Last Alliance

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama