Blood+ Recenze

8. května 2009 v 11:32 | han-chan:) |  Blood+ RecenzeJak se asi cítí člověk, který si to, co bylo před rokem nepamatuje. Ani to, kdo byl.

Tohle je případ Sayi. Sayu před rokem adoptoval George Otonashi, který má ještě 2 adoptované syny, Rika a Kaie. Teď jsou všichni 4 velká rodina. Jenže Saye se zhroutí celý svět, když zjistí kdo je a co dělá a udělala. Saya totiž zabíjí zrůdy, nazývané Chyropterani, kteří se živí lidskou krví. Všechno to zabíjení začne polibkem od Hagiho, jejího společníka, jejího Chavaliera. To je někdo, komu Saya dala svou krev. Chyropterani se ke všemu dají zabít jen Sayinou krví.

-Sayo?
-Kai?
Ne!
-Ještě ses neprobudila.
-Neprobudila? Co jsi se Sayou provedl?!
Ty a ta věc...Co se to sakra děje?

A tak Saya pochopí, co je vlastně zač a tím se jí ten boj prakticky vnutil, i když to třeba nechtěla. Postupem času jí její "rodina" bude pomáhat. Jenže všechno se obrátí, když Saya zjistí, že má sestru Divu, která tohle všechno způsobila a která rozhodně proti Chyropteranům nebojuje, právě naopak. Postupně se Saya o sobě dozví víc a zjistí, kdo za to všechno vlastně může.
Potom co se tam stane opravdu velká spousta věcí- několik lidí tam zemře, třeba i ti, u kterých byste to nečekaly- Saya s Hagim odejdou. Všechny ostatní tam nechají.

Jaká byla Sayina minulost??
Jakou úlohu v tom hraje Diva??
Vrátí se Saya nebo bude bojovat sama??

Dílů: 51
Režisér: Junichi Fujisaku
Soundtrack: Mark Mancina & Hans Zimmer
Opening:1. Aozora no Namida = Takahashi Hitomi
2. Seasons Call = Hyde
3.Colors of the heart = UVERworld
4. Raion = Jinn
Ending:1. Kataritsugu koto = Chitose Hajime
2.Cry no more = Nakashima Mika
3. This Love = Angela Aki
4. Brand New Map= K


Ještě jeden malý dodatek. Týká se hudby. Tito dva skladatelé jsou opravdu docela hodně známý. Mark Mancina třeba dělal hudbu k Nebezpečné rychlosti I, II
Medvědí bratři
Con Air
A Hans Zimmer se podle mě proslavil dyž dělal hudbu k Piráti z Karibiku I, II, III
Rain Man (oscar)
Gladiátor (oscar)
a jejich mnohem víc. Později sem napíšu asik jeho životopis, at sme chytřejší ;)
Proto tohle anime dělá vyjimečným hudba. Mě se teda strašně líbila (taky ji mám stáhlou). Prostě tu hudbu nemůžete minout :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama