Bleach: Memories of Nobody

8. května 2009 v 12:30 | han-chan:) |  Recenze

Někdy se může stát, že zapomeneme, kdo jsme, co jsme zač, ale prostě někde hluboko v duši cítíme, že něčím jsme. Ale co když je to lež?
Ichigo s Rukií na nádraží narazí na zvláštní tvory, kteří jim nic neříkají. Nevědí co mají dělat. najednou se v houfu, těch zvláštních stvoření objeví dívka, která je všechny zničí.

-Co to je?
-Bílý strašidla...
-Ostatní lidé je nevidí. Musí to bát duše.
-Ale nemají řetěz osudu.
Co to...
-Nedá se nic dělat.

A podle toho jak vypadá, tak usoudí, že to je shinigami. Budou po ní chtít vysvětlení, ale ona se jen tak nedá. Rukia bude muset odejít do Soul Society a Ichigo tam na ni zůstane sám. On se jí zeptá, co to bylo za stvoření a ona mu řekne, že to neví. Že si nic nepamatuje. Ví jenom, že se jmenuje Senna a že je Shinigami.

-Co-co jsi vlastně zač?
-Přece Shinigami.
-To vím.

Senna Ichigovi po "divadelné scéně" v obchodním domě, uteče. Šla na hřbitov, ale není tam sama. Napadne ji tam skupinka lidí, kteří vypadají zvláštně. Ichigo ji včas zachrání. Když se druhý den Rukia vrátí i s několika kapitány a podkapitány do světa lidí, nastanou problémy. Mají rozkaz zatknout Sennu a hrozí ji rozsudek smrti. Zároveň jí taky řeknou, že není Shinigami. Málem se tam zhroutí. Ichigovi se to nelíbí a brání jim, aby Sennu neodvedli. Mezitím se tam objeví tajemná parta ze hřbitova a začne bitka. Sennu si odvedou, bůhví kam a Ichigo je zraněn.
V soul Society nastává zmatek. Dozví se, že Senna není, až tak obyčejná, jak se zdá.

Vzpomene si Senna??
Co je vlastně zač??
O co jde těm, kteří ji unesli??

Režisér:Noriyuki Abe
Film: 93 min.
Ending: Sen no Yoru wo Koete = Aqua Timez

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama